Українка підкорила найнебезпечнішу вершину світу - "гору вбивцю" (відео)

Українка підкорила найнебезпечнішу вершину світу - "гору вбивцю" (відео)
Українка розвінчала міф, що на гору К2 можуть піднятися тільки профі, як до цього вважалося в світі альпінізму.

Найнебезпечнішу гору світу вперше підкорила українка. Українську альпіністку, яка підкорила другу за висотою гірську вершину Землі - К2, висота якої становить 8 тисяч 611 метрів звати Ірина Галай, повідомляє видання "Укрінформ".

Зокрема, майже місяць тому жителька Закарпаття приєдналась до команди, яка вирушила у Пакистан аби підкорити "гору смерті". Так, разом з Іриною вершину підкорив Дмитро Семененко з Дніпра, який здійснив сходження на небезпечну гору без кисневої маски. 

Зауважимо, що через надзвичайну складність сходження на K2, гору також часто називають дикою горою, а у світі альпіністів - "горою-вбивцею". Так, станом на 2021 рік на цю вершину піднялись всього 337 альпіністів, оскільки рівень смертності при сходженні на цю гору становить рекордні 23%.

Проте, серед альпіністів, яким все ж таки вдалось підкорити "гору-вбивцю" було лише близько 20 жінок. Та Ірина Галай стала першою жінкою в історії України, яка здійснила сходження на найскладнішу і найнебезпечнішу вершину у світі.

 857
 
Читайте також
Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів Росія планує видати до кінця року жителям ОРДЛО мільйон своїх паспортів
Вже до кінця 2021 року Російська Федерація планує видати свої паспорти майже 1 мільйону жителів Донбасу. Цим самим люди які отримають російські паспорти стануть громадянами РФ.
7 липня у Львові перекриють для проїзду перехрестя Хмельницького - Опришківська
До уваги водіїв!Від сьогоднішнього дня на одній з львівських доріг триватиме ремонт, однак ненадовго.
Чемпіони України з волейболу почали підготовку до сезону
Після завершення тренувальних зборів у збірній України, львівські «Кажани» змогли почати підготовку вже разом із  головним тренером та у повному складі.Половина гравців старого складу залишила
Loading...
Load next