Ротару, Блохін та Рибчинський: Зеленський вручив перші нагороди "Національна легенда України" (відео)

Ротару, Блохін та Рибчинський: Зеленський вручив перші нагороди "Національна легенда України" (відео)
До 30-ї річниці Дня Незалежності України Зеленський затвердив відзнаку "Національна легенда". Відзнаку присуджуватимуть громадянам за визначні особисті заслуги у становленні незалежної України, зміцненні її державності, захисті Вітчизни та служінні українському народові.

Президент Володимир Зеленський вручив перші державні відзнаки "Національна легенда України" - лауреатами стали “сім видатних українців”. Президент започаткував їх напередодні для відзначення українців, які здійснили вагомий внесок та визначні особисті заслуги у становленні незалежної України. 

Церемонію вручення транслювалася на сторінці Офісу президента у Facebook.

Мною започатковано нову державну нагороду "Національна легенда України". Щороку ми будемо відзначати наших видатних співвітчизників, що досягли вершин у галузі культури, спорту, науки. Сьогодні перші відзнаки отримали сім видатних українців, сім великих імен, сім національних легенд, - заявив президент під час урочистої промови.

  • "Національна легенда поезії" - Юрій Рибчинський;
  • "Національна легенда живопису" - Іван Марчук;
  • "Національна легенда футболу" - Олег Блохін;
  • "Національна легенда хореографії" - Мирослав Вантух;
  • "Національна легенда балету" -  Олена Потапова;
  • "Національна легенда музики" -  Софія Ротару;
  • Також відзнаку посмертно отримав композитор Мирослав Скорик - Зеленський вручив нагороду його дружині.

Нагадаємо, що цьогоріч на святкуванні Дня Незалежності виступлять артисти, які не можуть визначитися чий Крим й часто виступають із концертами на території країни-агресора - Російської Федерації. Однією із таких є і відома співачка Софія Ротару.

Зокрема, Ротару, яка все ще є народною артисткою України, нещодавно з'явилась в Сочі на відкритті міжнародного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля". Схоже, що її зовсім не бентежить, що через декілька днів вона виступить у Києві. Варто також зазначити, що торік Софія Ротару виступала в РФ, а після цього взяла участь у концерті “95 кварталу”.

Читайте також
Скандальний День Незалежності України: російські гастролери та рекордні витрати на святкування (відео) Скандальний День Незалежності України: російські гастролери та рекордні витрати на святкування (відео)
Найдорожчий та найскандальніший в історії. Саме так можна охарактеризувати відзначення цьогорічного Дня Незалежності. Бюджет святкування перевершив усі попередні рекорди й нарешті можна підбити підсумки скільки влада витратила грошей на грандіозне святкування.
Святкування Дня Незалежності: прихильники гастролів у Росії виступлять на концерті (відео) Святкування Дня Незалежності: прихильники гастролів у Росії виступлять на концерті (відео)
Офіс президента вкотре не реагує на критику українців: цьогоріч на святкуванні Дня Незалежності виступлять артисти, які не можуть визначитися чий Крим. До того ж, на цьогорічне шоу, яке відбудеться на стадіоні "Олімпійський", покликали Софію Ротару, яка продовжує виступати в Російській Федерації. Минулорічний скандал українські посадовці не взяли до уваги.
"Це прояв любові та турботи": Зеленський закликав українців святкувати Великдень вдома (відео) "Це прояв любові та турботи": Зеленський закликав українців святкувати Великдень вдома (відео)
Президент України Володимир Зеленський у великодньому привітанні згадав також про військовослужбовців на Донбасі та лікарів, які борються з коронавірусом.
Loading...
Load next