Білі сукні та дві фати: у центрі Харкова "одружилися" дві дівчини (відео)

Білі сукні та дві фати: у центрі Харкова "одружилися" дві дівчини (відео)
Подія відбулась якраз напередодні масштабного маршу KharkivPride, який має пройти у місті в неділю.

Напередодні Маршу рівності, який має пройти в Харкові 12 вересня, в місті помітили незвичайне весілля - з двома нареченими і без нареченого.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Як виявилося відповідне "весілля" було перформансом громадської ЛГБТ-організації KharkivPride біля Центрального харківського РАГСу.

На акції дівчата вимагали надати українським громадянам рівний доступ до державних послуг, зокрема - до реєстрації шлюбів для всіх людей - незалежно від орієнтації і статі.

Чим закінчився перформанс і як люди відреагували на заяву активісток, невідомо. Однак на знятих кадрах до дівчат ніхто агресії не проявляє.

Нагадаємо, що 28 серпня, в Одесі пройшов ЛГБТ-марш. Ходу охороняли сотні правоохоронців, але без провокацій та затримань не обійшлося. За даними поліції, участь у ЛГБТ-акції взяли близько сотні людей, проте остаточних цифр наразі немає. Окрім цього, на акцію вийшло близько 200-300 антиактивістів, зокрема 51 були затримані поліцією. 


 

Читайте також
У Відні провели акцію проти сексуального насильства росіян над українцями (фото) У Відні провели акцію проти сексуального насильства росіян над українцями (фото)
У центрі столиці Австрії жінки провели акцію проти зґвалтувань українок і українців російськими окупантами.
Loading...
Load next