У Хмельницькому патрульний відмовився спілкуватися державною мовою (відео)

У Хмельницькому патрульний відмовився спілкуватися державною мовою (відео)
Законодавство України зобов’язує працівників державних органів володіти державною мовою. А з 16 липня уся сфера обслуговування повинна спілкуватися з клієнтами українською, за тим винятком, якщо клієнт сам просить спілкуватися з ним іншою мовою, в тому числі й російською.

У Хмельницькому стався скандал через співробітника тактичного загону патрульної поліції ТОР, який відмовився спілкуватися з жінкою українською мовою.

Відповідне відео оприлюднив депутат місцевої облради Віктор Бурлик.

Поліцейський, який прибув на виклик, звертався до громадян російською мовою. Йому неодноразово робили зауваження і просили розмовляти державною – українською мовою, однак той принципово відмовлявся.

Незважаючи на те, що його кілька разів попросили виконати законну вимогу, а саме розмовляти з громадянами державною мовою, поліцейський принципово відмовлявся виконувати цю вимогу. Також дивує позиція його колег, які замість того, щоб зробити зауваження, тільки почали захищати його аргументами «а де в законі написано…», – написав він. 

 

Місцеве видання повідомляє, що на "мовний" інцидент зі своїм колегою відреагувало Управління патрульної поліції Хмельниччини.

Нагадаємо, що раніше у Харкові працівник кафе нахамив відвідувачами через те, що вони просили спілкуватися з ними українською.

Почалося все з того, що відвідувачі попросили принести меню українською мовою. Однак, їм відмовили, адже у кафе такого просто немає. Потім працівник закладу почав хамити клієнтам. Спочатку він вдавав, що не розуміє, що від нього хочуть. "Шо ви кажете?", – глузував він.

 494
 
Читайте також
Черговий мовний скандал у Харкові: продавчиня відмовилася обслуговувати державною (відео) Черговий мовний скандал у Харкові: продавчиня відмовилася обслуговувати державною (відео)
Цього разу мовний скандал відбувся в одному з кіосків у Харкові. Місцева жителька, яку відмовилися обслуговувати державною, готує офіційну скаргу.
Помста від Green Grey: гурт виключили зі святкового концерту до Дня Незалежності України (відео) Помста від Green Grey: гурт виключили зі святкового концерту до Дня Незалежності України (відео)
Спершу російськомовний гурт запросили виступити на “Олімпійському” з нагоди Дня Незалежності й виконати російськомовну пісню, однак згодом їм повідомили, що концерт буде тільки з українськомовними піснями. Тому виконавці більше не вписувались у концепцію святкування і їх викреслили із списку.
Призер Олімпіади зі Львова назвав українську мову "псячою" Призер Олімпіади зі Львова назвав українську мову "псячою"
Олімпієць займається тренерською діяльністю – вчить дітей стріляти з лука у Львові.
Loading...
Load next