Тисячі військових з 15 країн: на Львівщині розпочались наймасштабніші міжнародні навчання Rapid Trident-2021 (відео)

Тисячі військових з 15 країн: на Львівщині розпочались наймасштабніші міжнародні навчання Rapid Trident-2021 (відео)
Від України в міжнародних військових навчаннях візьмуть участь підрозділи Нацгвардії, Держприкордонслужби та Військової служби правопорядку. Окрім українських військовослужбовців, у них візьмуть участь військові з 15 країн-партнерів.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському військовому полігоні, що у Львівській області, 20 вересня, стартували масштабні українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2021 - "Швидкий тризуб". Зокрема, вже 6000 військових з 15 країн з’їхалися на Яворівський полігон. Про це повідомили у пресслужбі Сухопутних військ Збройних сил України у Facebook.

Навчання Rapid Trident-2021 – важливий крок України на шляху до НАТО, вони мають підвищити рівень підготовки й оперативності українських військ, а також покращать сумісність штабів Збройних Сил України, США та інших членів НАТО і держав-партнерів, - йдеться у повідомленні.

Відомо, що танкові та артилерійські підрозділи однієї з механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України тренуються вести активну оборону та відпрацьовують тактику наступальних дій.  Крім того, планується залучення оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів, які будуть злітати з території Польщі, будуть перелітати через державний кордон і виконувати завдання в інтересах військ.

Навчання RAPID TRIDENT – 2021 – важливий крок України на шляху до НАТО, вони мають підвищити рівень підготовки й оперативності українських військ, а також покращать сумісність штабів Збройних Сил України, США та інших членів НАТО і держав-партнерів, - додали у повідомленні.

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 триватимуть до 1 жовтня.

Нагадаємо, що нещодавно на одному з полігонів бойової підготовки на півдні України, військові Збройних сил України провели навчання з протиповітряної оборони та відбиття ворожих атак із повітря. Зокрема, під час тренувань військові за допомогою ЗРК "Бук", "Оса" та С-300 відпрацювали протиповітряне прикриття важливих об’єктів інфраструктури.

Зокрема, в ході практичних навчань, військові відпрацювали засоби наведення на цілі повітряного противника, тренувалися завдавати ворогу вогонь у відповідь, а також навчалися прикривати важливі державні об’єкти.

 113
 
Читайте також
Військово-морські навчання в Грузії: кораблі ВМС України прибули в грузинський порт Поті (фото) Військово-морські навчання в Грузії: кораблі ВМС України прибули в грузинський порт Поті (фото)
Корабель “Юрій Олефіренко” і катер “Слов’янськ” перейшли море і пришвартувалися в порту Грузії.
В Україні провели військові навчання з систем "Бук", "Оса" та С-300 (відео) В Україні провели військові навчання з систем "Бук", "Оса" та С-300 (відео)
Проведені військові навчання мали на меті підвищити злагодженість в роботі бойових розрахунків. Участь у них взяв особовий склад зенітно-ракетних підрозділів.
Loading...
Load next