На Тернопільщині зафіксували землетрус силою 4,4 бала

На Тернопільщині зафіксували землетрус силою 4,4 бала
За класифікацією землетрус відноситься до помірних, відчувається людьми всередині приміщення.

Сьогодні, 23 вересня  близько 06:30 на Тернопільщині стався землетрус. Сила поштовхів становила до 4,4 бала за шкалою Ріхтера.

Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Головному центрі спеціального контролю.

23 вересня, о 06:18 на території Тернопільської області відбувся незначний землетрус, з епіцентром у Чортківському районі. Сила поштовхів – до 4,4 бала за шкалою Ріхтера, без негативних наслідків.

Підземні поштовхи були найбільше відчутні у Чортківському районі, частково у Тернопільському районі та в м. Тернопіль, - йдеться у повідомленні. 

Землетрус класифікували як помірний — відчувається людьми у всередині приміщень, предмети, які висять, сильно коливаються, а картини зрушуються з місця. Коливання подібні до тих, які утворені унаслідок падіння важких предметів усередині будівлі.

Експерти зазначають, що на території Тернопільської області останні землетруси фіксували 23 квітня 2020 року та 28 травня 2019 року магнітудою 2 бали. Цей землетрус був значно потужнішим.

 431
 
Читайте також
На Тернопільщині знайшли поховання, якому 5 тисяч років На Тернопільщині знайшли поховання, якому 5 тисяч років
Давні артефакти, яким не менш як 5 тисяч років, виявили археологи у розкопаній у полі кам’яній гробниці-саркофазі.
Українські рятувальники повернулися з Турецької Республіки (відео) Українські рятувальники повернулися з Турецької Республіки (відео)
Авіація ДСНС України повернулася з Туреччини. Рятувальники допомагали гасити масштабні лісові пожежі з 30 липня.
На Харківщині у школі спалахнула масштабна пожежа: рятувальники 11 годин гасили вогонь (відео) На Харківщині у школі спалахнула масштабна пожежа: рятувальники 11 годин гасили вогонь (відео)
В школі на вулиці Гвардійській, 43, що у Чугуєві на Харківщині загорілися дерев‘яні конструкції даху та перекриття над приміщенням спортзалу. Пожежею пошкоджені спортивна зала і два класи — кабінети хімії та літератури.
Loading...
Load next