"Ліфтова пастка" для жителів окупованого Криму: комунальники відмовилися допомагати (відео)

"Ліфтова пастка" для жителів окупованого Криму: комунальники відмовилися допомагати (відео)
Проблема з ліфтом виникла в одному з будинків, розташованих в Ялті. Комунальники не змогли допомогти, тож розв'язанням проблеми почав активно займатися чоловік жінки, яка постраждала.

У захопленому Росією Криму в Ялті жителі одного з багатоквартирних будинків опинилися в "ліфтовій пастці", оскільки пропало електропостачання, а комунальники не захотіли їм допомагати. В ліфті застрягли мешканці будинку, розташованого на вул. Свердлова, 48.

Про це повідомляє Telegram-канал "Mash на волне".

За його даними, всього в ліфті їхали дві людини й дві собаки.

Дружина Андрія з Ялти підіймалася до себе додому на вулиці Свердлова, 48 з псом Бімом, з ними їхав ще один житель будинку з собакою... раптово розпочався страшний сон клаустрофоба: кабіна зупинилася, світло згасло, – наголошується в матеріалі.

Журналісти дізналися, що ліфтер не зміг звільнити людей з "пастки". Потім розв'язанням проблеми почав активно займатися чоловік жінки, яка застрягла в ліфті.

Андрій подзвонив в КК "МУП РЕО-3", але там сказали звернутися в "Крименерго". Підприємство знову перевело стрілки на керувальну компанію – нібито, проблема всередині будинку, – додали на каналі.

Потім чоловік втомився спостерігати за "комунальним пінг-понгом" – він самостійно знайшов електрика, і фахівець визволив людей з"пастки".

У ліфті навіть стоять табуретки, оскільки у будинку часто вимикають світло, і, якщо люди застрягнуть в ліфті, то можуть посидіти.

Читайте також
В окупованому Криму на виборчу дільницю прийшов чоловік у костюмі коня (відео) В окупованому Криму на виборчу дільницю прийшов чоловік у костюмі коня (відео)
17 вересня у Росії стартували вибори, на яких люди обиратимуть депутатів Держдуми, а також вищих посадових осіб суб'єктів країни.
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
"Перетворився в морський порт": у Сімферополі затопило аеропорт (відео) "Перетворився в морський порт": у Сімферополі затопило аеропорт (відео)
У Криму аеропорт "перетворився на порт", його заполонили "заполонили" тазики.
Loading...
Load next