Доставка канабісу додому: канадська реальність

Доставка канабісу додому: канадська реальність
У Канаді тепер можна замовити канабіс через Uber Eats.

У канадській провінції Онтаріо тепер можна замовити канабіс через сервіс Uber Eats. Повідомляє CNN.

Щоб отримати речовину треба розмістити замовлення в додатку, а потім забрати його в найближчому магазині-партнері сервісу Tokyo Smoke.

У компанії очікують, що такий дозвіл на продаж марихуани допоможе боротися із підпільним ринком, на який досі припадає 40% продажів. В Uber додали, що працюватимуть над розширенням географії послуги, як тільки законодавство інших країн це дозволить.

Нагадаємо, що в Україні законопроєкт про медичний канабіс винесли на громадське обговорення. МОЗ винесло на громадське обговорення законопроєкт про медичний канабіс.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 77
 
Читайте також
В Одеський порт завітав перший з початку пандемії круїзний лайнер (відео) В Одеський порт завітав перший з початку пандемії круїзний лайнер (відео)
На борту лайнера подорожують близько 60 туристів, переважно це громадяни США і Канади. У зв’язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу теплохід заповнений на 50%.
Верховна Рада планує заборонити в Україні рекламу електронних сигарет Верховна Рада планує заборонити в Україні рекламу електронних сигарет
Верховна рада схвалила законопроєкт №4212 про зміни до статті 22 закону "Про рекламу". Зокрема згідно із цим законопроєктом в Україні реклама електронних сигарет, рідин до них та тютюнових виробів для електричного нагрівання буде забороненою.
"Укрпошта" більше не буде перевозити бджіл після інциденту на Закарпатті "Укрпошта" більше не буде перевозити бджіл після інциденту на Закарпатті
"Укрпошта" з 1 липня тимчасово призупиняє доставку бджіл, за винятком бджолиних маток.
Loading...
Load next