"Яскравий приклад російської пропаганди": Держкомтелерадіо заборонив ввезення трьох дитячих книг з країни-агресора

"Яскравий приклад російської пропаганди": Держкомтелерадіо заборонив ввезення трьох дитячих книг з країни-агресора
Рішення експертної ради затверджено наказом Держкомтелерадіо.

Держкомтелерадіо не дав дозвіл українському імпортеру на ввезення з території Росії для розповсюдження в Україні ще трьох дитячих книг, у яких виявлена пропаганда держави-агресора. Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо. 

Дитячі книжки російського видавництва "Издательский дом "Проф-Пресс" "Стихи про машины малышам", "Транспорт", "Тесты для малышей (2–3 года)" розраховані на найменших читачів. Відповідно мають велику кількість ілюстрацій, у яких використовується символіка держави-агресора, її силових і військових структур, символіка комуністичного режиму, — йдеться в повідомленні. 

Обкладинка книги ""Стихи про машины малышам"

Як зазначили експерти, ці книжки — яскравий приклад російської пропаганди, яка ставить за мету мілітаризацію свідомості дітей, виховання імперського мислення, лояльного і навіть схвального ставлення до воєн і конфліктів, які розв’язує Росія проти інших країн світу.

Ілюстрація з книги

 У зв’язку з порушенням статей 28, 28(1) Закону України «Про видавничу справу» та відповідно до пунктів 3 та 4 Критеріїв оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, експертна рада ухвалила рішення віднести ці видання до такої видавничої продукції, що не дозволена до розповсюдження на території України, — повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, раніше письменник поскаржився міністру освіти на підручники з літератури.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 141
 
Loading...
Load next