"Яскравий приклад російської пропаганди": Держкомтелерадіо заборонив ввезення трьох дитячих книг з країни-агресора

"Яскравий приклад російської пропаганди": Держкомтелерадіо заборонив ввезення трьох дитячих книг з країни-агресора
Рішення експертної ради затверджено наказом Держкомтелерадіо.

Держкомтелерадіо не дав дозвіл українському імпортеру на ввезення з території Росії для розповсюдження в Україні ще трьох дитячих книг, у яких виявлена пропаганда держави-агресора. Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо. 

Дитячі книжки російського видавництва "Издательский дом "Проф-Пресс" "Стихи про машины малышам", "Транспорт", "Тесты для малышей (2–3 года)" розраховані на найменших читачів. Відповідно мають велику кількість ілюстрацій, у яких використовується символіка держави-агресора, її силових і військових структур, символіка комуністичного режиму, — йдеться в повідомленні. 

Обкладинка книги ""Стихи про машины малышам"

Як зазначили експерти, ці книжки — яскравий приклад російської пропаганди, яка ставить за мету мілітаризацію свідомості дітей, виховання імперського мислення, лояльного і навіть схвального ставлення до воєн і конфліктів, які розв’язує Росія проти інших країн світу.

Ілюстрація з книги

 У зв’язку з порушенням статей 28, 28(1) Закону України «Про видавничу справу» та відповідно до пунктів 3 та 4 Критеріїв оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, експертна рада ухвалила рішення віднести ці видання до такої видавничої продукції, що не дозволена до розповсюдження на території України, — повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, раніше письменник поскаржився міністру освіти на підручники з літератури.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 106
 
Читайте також
"Російський" Київ: Стефанчук відповів віце-спікеру Держдуми Росії на гучні заяви (відео) "Російський" Київ: Стефанчук відповів віце-спікеру Держдуми Росії на гучні заяви (відео)
Стефанчук порадив росіянам перед тим, як мріяти про "захоплення Києва", спочатку "захопити" занедбані та бідні російські міста.
СБУ заборонила Кіркорову  в’їзд до України на три роки (відео) СБУ заборонила Кіркорову в’їзд до України на три роки (відео)
Раніше Кіркорова за поданням СБУ внесли до переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці, але потім звідти викреслили.
Зникла дитина: що робити батькам та до кого звертатись у такому випадку (відео) Зникла дитина: що робити батькам та до кого звертатись у такому випадку (відео)
Домашній скандал, нерозуміння з боку дорослих, булінг чи дромоманія. Перелік причин, через що діти тікають з дому, можна продовжувати ще довго. Інколи без допомоги фахівців сім’я не може зрозуміти, чим спричинене зникнення малечі чи підлітків.
Loading...
Load next