Які види ліків зможуть придбати пенсіонери за гроші з "єПідтримки" (відео)

Які види ліків зможуть придбати пенсіонери за гроші з "єПідтримки" (відео)
Пенсіонери, які не мають смартфонів, програми Дія або онлайн-банкінгу, отримають 1000 гривень за вакцинацію в другому півріччі 2022 року, адже поки що необхідних механізмів офлайн виплат немає.

Заступник міністра економіки Олександр Грибан повідомив, що заявку на отримання 1000 гривень за вакцинацію подали чверть із 3,5 млн щеплених українців віком 60+.  Уже з 24 січня ця категорія українців зможе витратити кошти на покупку ліків.

Про це пише "Технофан", посилаючись на брифінг Мінцифри.

Як зазначив він під час брифінгу, вік учасників програми "єПідтримка" перевірятиметься банками під час проведення платежів. Крім того, він додав, що тим пенсіонерам, які не мають смартфонів, програми Дія або онлайн-банкінгу, 1000 гривень за вакцинацію почнуть виплачувати приблизно в другому півріччі 2022 року, адже поки що необхідних механізмів офлайн виплат немає.

Грибан додав, що люди старше 60 років зможуть витратити гроші в аптеках виключно на лікарські засоби. При цьому:

  • купити ліки можна в аптечних закладах та інтернет-аптеках;
  • купувати можна буде будь-які ліки, дозволені до застосування в Україні як за рецептом лікаря, так і без нього;
  • вік людини на момент проведення платежу перевірятиметься банками.
  • витратити виплату за вакцинацію можна буде лише на ліки, а не будь-які товари в аптеці.

Водночас заборонена буде покупка препаратів недоведеної ефективності, косметичних засобів, медичних приладів, у тому числі апарати для вимірювання тиску або інгалятори.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 13700
 
Читайте також
В Україні планують розширити можливість купувати ліки "єПідтримка": для кого саме В Україні планують розширити можливість купувати ліки "єПідтримка": для кого саме
Над цим уже працюють Мінсоцполітики спільно з Мінцифри.
У "Дії" з'явився сертифікат про одужання від Covid-19: як його згенерувати (фото) У "Дії" з'явився сертифікат про одужання від Covid-19: як його згенерувати (фото)
У внутрішньому сертифікаті відображатиметься фото, якому належить документ, а також дата народження, термін дії, номер сертифікату та прізвище, ім'я та по батькові людини.
Loading...
Load next