"Англосакси ї їхні колаборанти-прихильники йдіть на***”: депутат від ОПЗЖ потрапив у скандал через аватарку в соцмережі

"Англосакси ї їхні колаборанти-прихильники йдіть на***”: депутат від ОПЗЖ потрапив у скандал через аватарку в соцмережі
Пост про “один народ” з’явився на сторінці депутута у Facebook.

Депутат Дніпропетровської облради Володимир Хорішко від ОПЗЖ через свої висловлювання опинився в епіцентрі скандалу. Він заявив про бажання дружити з Росією.

Пост про “один народ” з’явився на сторінці депутута у Facebook, повідомляє 49000.com .ua.

Україна, Росія і Білорусь — один народ. Зі спільним корінням. Я проти війни і за дружбу з Росією та Білоруссю. Англосакси ї їхні колаборанти-прихильники йдіть на***”, — написав Хорішко.

Зазначається, що його допис обурив Мережу. Звернути увагу на антиукраїнську діяльність Хорішка порадив правохоронним органам міський голова Дніпра Борис Філатов, а також обурився голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

В той час коли вся країна об’єдналася і багато хто з громадян на знак єдності і підтримки рідної країни публікує стяг України, Володимир Хорішко дозволив собі цинічний та провокаційний, на мою думку, вчинок — встановив зображення прапора Російської Федерації на своє фото в соціальній мережі. Прапор країни-агресора. Країни, яка відібрала частину наших земель і вбиває наших людей. Так, за Конституцією ми не можемо впливати на його погляди і забороняти йому розпоряджатися власними світлинами в соцмережах. Депутат є політично впливовою людиною. Вважаю, що дії пана Хорішка можуть бути направлені на створення позитивного образу держави-агресора, що не відповідає загальнодержавним інтересам і загальновизнаним принципам порядності, честі і гідності, — написав Микола Лукашук.

Наразі Володимир Хорішко видалив свою сторінку у Facebook.

Втім, це далеко не єдина скандальна заява народного обранця. Щоб краще зрозуміти мотиви Володимира Хорошого, досить просто перейти на його особисту сторінку у Facebook. Судячи з характерів публікацій, розділяє депутат окремі ідеї «Російського Світу» про самобутній російський народ, «триєдність» та дружбу з Білоруссю та Росією, а також антивакцинаторські фейки та тези російської пропаганди.

Що примітно, незважаючи на показове негативне ставлення до євроінтеграції України та європейських партнерів, вищу освіту Володимир Хорішко здобуває у Вищій школі менеджменту у Легінці (Польща).

Нагадаємо, раніше телеведуча Єгорова публічно підтримала президента Росії.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
З ляльками "Путіна" та "Лукашенка" : у Празі відбувся протест проти сучасних диктаторів (фото, відео) З ляльками "Путіна" та "Лукашенка" : у Празі відбувся протест проти сучасних диктаторів (фото, відео)
Учасники групи «Капутін» з 2014 року влаштовують у Чехії різні акції протесту проти російського впливу у Європі.
"Лукашенко - це ніхто": Кравчук заявив, що Україна не підтримує режим самопроголошеного президента Білорусі "Лукашенко - це ніхто": Кравчук заявив, що Україна не підтримує режим самопроголошеного президента Білорусі
Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що з точки зору міжнародного права, Олександр Лукашенко - це ніхто.
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.
Loading...
Load next