Нацвідбір Євробачення: звільнили з посади члена правління Суспільного

Нацвідбір Євробачення:  звільнили з посади члена правління Суспільного

Ярослава Лодигіна звільнили з посади члена правління Суспільного, повідомили в наглядовій раді НСТУ.

Він був головою оргкомітету з Нацвідбору на Євробачення.

Нагадаємо, що "Не хочу бути далі у цій брудній історії": Аліна Паш відмовилась від участі на Євробаченні (відео). Співачка сама усунула свою кандидатуру через скандал довкола її поїздки в окупований Крим.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 388
 
Читайте також
У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео) У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео)
Очевидці зазначають, що мережа цих магазинів належить людям близьким до ОПЗЖ. І раніше там вже був скандал щодо продажу товарів експортованих з РФ.
"Емілі в Парижі": Netflix відповів на лист Ткаченка про карикатурне зображення українки "Емілі в Парижі": Netflix відповів на лист Ткаченка про карикатурне зображення українки
Відповідь була лаконічною: подякували за звернення та вибачилися.
Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто" Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто"
На фестиваль "Файне місто", який відбудиться наприкінці липня у Тернополі запросили російські гурти. Самі ж організатори поки що не коментують шквал обурень.
Loading...
Load next