У Маріуполі постраждалі від отруйної речовини перебувають у задовільному стані – міськрада (відео)

У Маріуполі постраждалі від отруйної речовини перебувають у задовільному стані – міськрада (відео)
У Маріуполі окупанти використали проти військових та цивільних отруйну речовину невідомого походження.

У Маріуполі постраждалі внаслідок розповсюдження російськими окупантами отруйної речовини невідомого походження перебувають у відносно задовільному стані. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Контакт людей з речовиною був мінімальним, тому що епіцентр ураження був на певній відстані від місця перебування людей. Дещо ближче перебували військовослужбовці. Втім зараз обстежити місце подій в повній мірі, через ворожий вогонь, неможливо, адже росіяни продовжують провадити тактику приховування власних злочинів.

Серед постраждалих цивільних найгірший стан - у літньої жінки

Основна симптоматика постраждалих: гіперемія обличчя, підвищення артеріального тиску, сухість та печія в області ротоглотки, слизових ділянок очей.

Наразі відомо, що ворогом було застосовано отруйні речовини або сильнодіючі отруйні речовини переважно задушливої дії. Втім через перебування в повній блокаді їх токсикологічний аналіз неможливий. В той же час, основним завданням є спостереження за станом особового складу та можливими наслідками від отруєння.

Нагадаємо, що Пентагон про хімічну зброю: у Маріуполі ворог використав проти військових та цивільних отруюючу речовину невідомого походження.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 521
 
Loading...
Load next