Понад 1,5 тисячі українських військових вчаться застосовувати техніку партнерів – Резніков

Понад 1,5 тисячі українських військових вчаться застосовувати техніку партнерів – Резніков

Понад 1,5 тисячі українських військових вже навчаються або у найближчі дні розпочнуть опановувати техніку, яку надали партнери. Пише у своєму Facebook міністр оборони України Олексій Резніков.

Понад 1,5 тис. українських воїнів вже навчаються чи у найближчі дні розпочнуть опановувати техніку наших партнерів, щоб потім повернутися у якості інструкторів. Хтось, як артилеристи, одразу піде в бій. Поки важке іноземне озброєння урівноважить сили і забезпечить злам на користь України, мине час. Зараз його присутність точкова, це треба розуміти, - написав Резніков.

За його словами, президент, прем’єр-міністр, дипломати на чолі з міністром закордонних справ та багато інших людей цілодобово працюють, щоб пришвидшити та збільшити надходження допомоги.

Ми вже отримуємо важке озброєння від партнерів. Зокрема, американські гаубиці М777 калібру 155 мм вже працюють на фронті. Три місяці тому це вважалося неможливим, - зазначив Резніков.

Міністр додав, що за місяць Україна пройшла інтеграційний шлях у сфері оборони, який не могла здолати 30 років.

Нагадаємо, що "Тисніть на свої уряди": конгрес українців закликав світову спільноту врятувати захисників Маріуполя.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 129
 
Читайте також
США надали Україні засоби захисту від хімічної зброї США надали Україні засоби захисту від хімічної зброї
Кремль продовжує поширювати фейки про "українські біолабораторії", яких насправді не існує. Тож не виключають застосування хімічної зброї зі сторони Росії.
Loading...
Load next