Війна триватиме до зими, - управління розвідки України

Війна триватиме до зими, - управління розвідки України

путін не хоче здавати свої позиції і відмовлятися від планів, тому війна буде довготривалою, прогнозують у військовій розвідці України.

З травня на Херсонщині російська армія будує кілька ліній оборони, мінує мости і дороги. Росія вже використала 60% запасів високоточної зброї. Запаси вичерпуються, тому дістали старі радянські боєприпаси. 

Після знищення крейсера «Москва» і ВДК «Саратов» російські кораблі не підходять близько до українських берегів. Повідомляє Крим.Реалії.

Оточити українську армію на сході України і вийти на кордони Луганської і Донецької – таке завдання у армії рф, говорять в українській військовій розвідці. Плани російське військове керівництво коригує щомісяця.

Президент росії не відмовиться від своїх планів, і не виключено, що активні бойові дії затягнуться до кінця року. Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього свої плани відновлення російської імперії

путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року.

Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають.

Зараз пророкують багато дат 

11 вересня в росії єдиний день голосування. До цієї дати прив'язують можливість проведення референдуму або інших заходів на окупованих територіях. 7 жовтня день народження Путіна, йому 70 років і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому подарунок. Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес, – говорить Вадим Скібіцький, представник Головного Управління розвідки Міноборони України.

Окупанти будують навіть не одну і не дві, а три лінії оборони

Різні кола намагалися переконати путіна не починати війну, але це не вдалося. Він планує керувати росією до кінця своїх днів, від сценарію «приемник» президент рф давно відмовився, пояснює Вадим Скібіцький.

Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку рф, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції.

Про те, що росія планує залишитися на півдні України надовго, свідчить те, що армія рф розгортає потужне угруповання на окупованих територіях. Це об'єднане угруповання, яке включає сухопутний, повітряний і морський компонент. Створили систему логістичного забезпечення, використовують для цього захоплені залізницю, порти і аеродроми.

З початку травня окупаційні війська почали укріплювати свою оборону. Готують відповідні інженерні спорудження, будується навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що Російська Федерація хоче залишитися надовго, – говорить Вадим Скібіцький, представник ГУР МОУ.

Також розвідка фіксує, що на окупованих територіях російська армія мінує дороги та мости. Щоб зайняти оборону і не допустити контрнаступальних дій української армії. А такі дії будуть неодмінно будуть проведені, запевняють у розвідці.

Нагадаємо, що "навіщо вчити те, що не треба": окупаційна влада у Криму пропонує виключити англійську зі шкільної програми.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 85
 
Читайте також
"Нідерланди з Україною": у Гаазі провели акцію проти агресії РФ (фото) "Нідерланди з Україною": у Гаазі провели акцію проти агресії РФ (фото)
Загалом участь в акції взяло близько 120 осіб.
Три сценарії розвитку війни в Україні: що буде? (відео) Три сценарії розвитку війни в Україні: що буде? (відео)
Найменш ймовірний сценарій – росія заявить, що нібито досягла, чого збиралася, і спробує підготувати грунт для завершення бойових дій.
Loading...
Load next