"Навіщо вчити те, що не треба": окупаційна влада у Криму пропонує виключити англійську зі шкільної програми

"Навіщо вчити те, що не треба": окупаційна влада у Криму пропонує виключити англійську зі шкільної програми

Призначений окупантами «спікер держради Криму» володимир константінов запропонував виключити англійську мову зі шкільної програми, натомість вивчати «свої мови».

Про це повідомили уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова та російське державне інформагентство ТАСС.

Мови — спірне питання для мене, дуже спірне: навіщо нам сліпо йти шляхом англійської мови? Навіщо вчити те, що не треба, якщо людина не поїде ніколи в Лондон? — сказав представник окупаційної влади Криму.

Водночас Людмила Денісова повідомила, що так окупанти пропонують збільшити обсяги викладання «своїх мов», а в цьому разі — російської. Вона зазначила, що вивчення української та кримськотатарської мов у Криму заблоковане.

Для формування проросійського світогляду дітей анексованого півострова нарощуються обсяги пропаганди в освітньому процесі. У школах постійно відбуваються рашистські агітаційні заходи, на яких дітям розповідають про "геройства" окупаційної армії та "звірства “українських націоналістів", — сказала Денісова.

За її словами, такими діями окупанти порушують статтю 29 Конвенції ООН про права дитини та статтю 50 Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни.

Нагадаємо, раніше Денісова повідомила, що окупанти змушують українських військовополонених збирати тіла своїх побратимів.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 36
 
Loading...
Load next