У кримських мечетях дозволяють лише проповіді, погоджені з окупантами

У кримських мечетях дозволяють лише проповіді, погоджені з окупантами

У мечетях тимчасово окупованого Криму дозволені лише погоджені з окупантами проповіді, заявила голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олена Богдан.

Про це пише Укрінформ, посилаючись на виступ Олени Богдан на пресконференції, присвяченій Дню кримськотатарського прапора, що відбулася в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Наша служба здійснює моніторинг ситуації на окупованих територіях з питань релігії та з питань прав етнічних спільнот. І ми бачимо, що фактично на сьогодні в мечетях Криму дозволені тільки погоджені проповіді, - сказала Богдан.

Вона підкреслила, що на вільній від окупантів території України кожен релігійний лідер, кожен вірянин може у рідній оселі, у храмі, у мечеті сказати те, що вважає за потрібне. В окупованому Криму є дуже сумний вибір – або ти співпрацюєш з окупаційною владою і ніколи їй не заперечуєш, або ти будеш ув’язненим, закатованим.

Богдан підкреслила, що правозахисники та органи державної влади України фіксували численні порушення прав людини на окупованих російським агресором територіях.

Нагадаємо, МОЗ має намір забрати відому лікарню Мечникова у своє підпорядкування.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 388
 
Читайте також
Окупанти в Криму заарештували на два місяці Нарімана Джеляла (відео) Окупанти в Криму заарештували на два місяці Нарімана Джеляла (відео)
В окупованому Криму на 60 діб заарештували братів Азіза і Асана Ахтемова, затриманих в ході обшуків 3-4 вересня. Також російські силовики затримали заступника Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеллялова й відправили його у СІЗО на 60 діб.
Кримськотатарський орнамент "орьнек" отримав визнання з боку ЮНЕСКО: Україна назвала це "знаковою подією" Кримськотатарський орнамент "орьнек" отримав визнання з боку ЮНЕСКО: Україна назвала це "знаковою подією"
Орьнек — національний кримськотатарський орнамент, одне з найдавніших досягнень культури кримськотатарського народу.
Російська ФСБ показала фрагменти допитів щодо диверсії на газопроводі в Криму (відео) Російська ФСБ показала фрагменти допитів щодо диверсії на газопроводі в Криму (відео)
Окупанти опублікували відео допиту кримських татар. Так звана "справа" стосується підриву труби на газопроводі в окупованому Криму.
Loading...
Load next