На Запорізькій АЕС просто зараз відбувається провокація за участі росЗМІ

На Запорізькій АЕС просто зараз відбувається провокація за участі росЗМІ

На Запорізькій АЕС російські окупанти влаштували провокацію. Для зйомок пропагандистських сюжетів про "безпечну роботу ЗАЕС" в окупації військові рф силоміць змусили допустити до приміщень з обмеженим доступом російського пропагандиста та представника "Росатома" у супроводі озброєних окупантів.

Загарбники намагаються підтвердити свою брехню про "успішну роботу" української ЗАЕС на країну-агресора, хоча вона працює на українську енергомережу. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Енергодар".

Заради гарної пропагандистської картинки про безпечну роботу ЗАЕС під дулами зброї окупантів – рашисти вдалися до чергової провокації. Російські військові силоміць змусили керівництво станції допустити відомого російського блогера-пропагандиста із представником Росатома й у супроводі озброєних солдатів до блочного щита керування одного з енергоблоків атомної станції та до інших приміщень з обмеженим доступом. Там вони планують організувати зйомки і примушувати український персонал до участі в пропагандистських інтерв‘ю, - повідомляють автори каналу.

Мета окупантів - створити для російської аудиторії пропагандистський міф про один з головних здобутків росії у цій війні – успішну роботу вкраденої ЗАЕС для потреб країни-агресора. Однак все це існує лише у вологих фантазіях окупантів.

Попри зусилля російських покидьків ЗАЕС залишається у сфері керування НАЕК "Енергоатом" і постачає електроенергію в українську енергомережу, очікуючи якнайшвидшого звільнення за допомогою ЗСУ. Відповідна нота про злочинні дії рашістів на Запорізькій атомній електростанції буде спрямована до міжнародних органів безпеки АЕС. ЗАЕС – це Україна! Рашисти та Росатом, руки геть від ЗАЕС! - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Велика Британія закликала росію забрати війська та зброю із ЗАЕС.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
В Енергоатомі повідомили, що всі українські АЕС продовжують стабільно працювати В Енергоатомі повідомили, що всі українські АЕС продовжують стабільно працювати
Вчора в МАГАТЕ заявили, що співробітники ЧАЕС не мають умов для відпочинку, що позначається на їх роботі.
Loading...
Load next