За згодою одного з батьків: поліція евакуює дітей із Донбасу

За згодою одного з батьків: поліція евакуює дітей із Донбасу

Українські правоохоронці розпочинають спецоперацію з порятунку дітей з Донбасу. Поліцейські евакуюватимуть усіх неповнолітніх, якщо один із батьків дасть на це згоду. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Правоохоронці евакуюватимуть дітей, якщо цього хоче хоча б один із батьків. Категорична відмова обох батьків від евакуації фіксуватиметься, і при настанні тяжких наслідків вони братимуть відповідальність за життя дитини на себе, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, через постійні бомбардування на Донбасі діти перебувають у сирих підвалах, без комунікацій та доступу до медицини.

У перспективі – холодна зима без опалення. Через активну фазу бойових дій не всі школярі зможуть навчатися дистанційно. Незважаючи на це, деяких батьків доводиться вмовляти виїхати. Є випадки, коли один із них благає про порятунок, а інший – не дозволяє евакуюватися, наражаючи власних дітей на смертний ризик, - пояснили в поліції.

Загалом на Донбасі зараз 52 тисячі дітей. З початку війни в Україні в цьому регіоні загинули щонайменше 154 неповнолітніх. Ще близько 198 – отримали поранення.

Наразі правоохоронці обходять житлові будинки на Донбасі, щоб з'ясувати, скільки дітей там лишились і чому батьки їх не евакуювали. У відомстві наголосили, що евакуація передбачає не лише вивезення до більш безпечного регіону України, а й надання житла.

Своєю чергою Укрзалізниця продовжує здійснювати евакуаційні перевезення за маршрутом Покровськ — Дніпро — Львів.

Про це інформує сайт перевізника.

Компанія призначила додатково один рейс.

16:30 – 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів.

В "Укрзалізниці" зазначають, що час відправлення та прибуття поїздів можуть змінюватися, тому рекомендують перевіряти інформацію на сайті компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за день до росії "евакуювали" понад 25 тисяч людей з Донецької та Луганської областей.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 45
 
Читайте також
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Loading...
Load next