У Чорногорії відкрили перший Український центр (фото)

У Чорногорії відкрили перший Український центр (фото)

Посольство України в Чорногорії разом з Українською асоціацією «Добра справа» взяли участь у відкритті в Подгориці першого у Чорногорії Українського центру.

Про це Посольство України у Чорногорії повідомило у Фейсбуці.

Урочисте відкриття провели Посол України в Чорногорії Олег Герасименко та міський голова Подгориці Іван Вукович. На заході були присутні численні представники дипломатичного корпусу, місцевої влади, а також української громади.

Цей Український центр відкриває якісно нову сторінку в житті нашої громади в Чорногорії і є солідним кроком вперед у самоорганізації місцевого українства. Він поєднуватиме функції кризового штабу для надання всебічної підтримки й допомоги (від матеріальної до юридичної) українцям, які опинилися в Чорногорії через російську агресію проти України, а також культурно-освітньої платформи для українських дітей та дорослих, – ідеться в дописі.

Зауважується, що вибір Подгориці не є випадковим – це місто виявляє особливо дружню щодо України позицію та активно піклується про українців, які вимушено покинули свої домівки внаслідок агресії рф. Надалі планується відкриття аналогічних центрів у Барі та Херцег-Новому, які суттєво посилять підтримку українським вимушеним переселенцям.

Посольство висловило велику подяку міській владі Подгориці та особисто меру Івану Вуковичу. Головним фінансовим спонсором відкриття Українського центру виступив «Zapad banka».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з окупованого Маріуполя щоденно виїжджають до 100 людей, місто безлюдніє.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 27
 
Читайте також
Норвегія готова прихистити 2,5 тисячі українських біженців з Молдови Норвегія готова прихистити 2,5 тисячі українських біженців з Молдови
Уряд Норвегії запропонував притулок для 2500 українських біженців, які перебувають на території Молдови.
Loading...
Load next