В Україні створили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти

В Україні створили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти

Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму.

Про це повідомили в Службі безпеки України, передає ПравдаТУТ News.

Зазначено, що тим громадянам, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована. Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

В СБУ, однак, наголосили, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади.

Відтак Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення!, - просять у СБУ.

Нагадаємо, що за результатами спільної діяльності та реалізації рішень Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаним центром реалізовано звільнення з полону та повернуто на підконтрольну Уряду України територію 573 особи.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Окупанти змушують українських військовополонених збирати тіла своїх побратимів, — Денісова Окупанти змушують українських військовополонених збирати тіла своїх побратимів, — Денісова
У порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, окупанти використовують працю українських військових.
В Україні запрацювала гаряча лінія для пошуку зниклих безвісти, загиблих та полонених В Україні запрацювала гаряча лінія для пошуку зниклих безвісти, загиблих та полонених
Для прийому дзвінків одночасно буде працювати десять телефонних ліній.
Шукаєте зниклого безвісти? — подайте заявку на Гарячу лінію Нацполіції Шукаєте зниклого безвісти? — подайте заявку на Гарячу лінію Нацполіції
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, майже 5 тисяч людей вважалися зниклими безвісти, — половину з них вдалось розшукати.
Loading...
Load next