Оголошена путіним мобілізація наразі не вплине на хід війни - ISW

Оголошена путіним мобілізація наразі не вплине на хід війни - ISW

"Часткова мобілізація" в рф не вплине на хід війни найближчими місяцями. Повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

Зазначається, що оголошення президента рф володимира путіна про "часткову мобілізацію" від 21 вересня відобразило багато проблем, з якими стикається росія в ході невпевненого вторгнення в Україну і які Москва навряд чи зможе вирішити в найближчі місяці.

Наказ путіна про мобілізацію частини російського "навченого" резерву, тобто осіб, які пройшли обов'язкову термінову службу, не створить значної бойової сили Росії в найближчі місяці.  Цього може бути достатньо, щоб підтримувати нинішній рівень чисельності російських збройних сил у 2023 році за рахунок компенсації російських втрат, хоча це не очевидно.

Часткова мобілізація, таким чином, не позбавить Україну можливості звільнити більше своєї окупованої території взимку та протягом усієї зими.

Незрозуміло, яку частину російського резерву вже перекинули для бойових дій в Україні.

російські військові, ймовірно, закликали найбільш боєздатні резерви під час тієї довоєнної мобілізації, що дозволяє припустити, що нинішня часткова мобілізація розпочнеться із залучення менш боєздатного особового складу із самого початку. російські резервісти спочатку погано навчені і не проходять перепідготовки після закінчення терміну призову. Обов'язкова військова служба у росії триває лише рік, що дає призовникам мало часу для навчання. Відсутність перепідготовки після цього початкового періоду прискорює деградацію набутих солдатських навичок із часом.   Небагато російських резервістів, крім тих, хто зараз служить в Україні, мають бойовий досвід.

Нагадаємо, що путін підписав указ про часткову мобілізацію: основні тези з виступу очільника країни-агресора.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти
Російський реп-виконавець Моргенштерн у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні. Зокрема було заплановано три концерти – у Києві, Запоріжжі та Харкові.
Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя
Нещодавно український відеоблогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом "Івангай", дав інтерв'ю відомому російському журналісту Юрію Дудю. Однак, він вирізав важливий меседж, де блогер розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-української війни.
Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України
Папа Римський Франциск із тривогою слідкує за усіма подіями, які відбуваються на Донбасі і закликає запобігти ескалації насильства в Україні, з боку Російської Федерації.
Loading...
Load next