Україна представила послам 30 держав-партнерів проект Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочинів росії

Україна представила послам 30 держав-партнерів проект Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочинів росії

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Офісі відбувся важливий політико-дипломатичний захід. Послам 30 держав – наших партнерів – був представлений проєкт щодо заснування Спеціального міжнародного трибуналу для покарання росії за злочин агресії проти нашої держави.

Складність притягнення росії за цей злочин полягає в тому, що наявних міжнародно-правових інструментів не достатньо. Потрібен саме Спеціальний міжнародний трибунал. І ми дуже детально і дуже прискіпливо опрацьовуємо цей проект. Не сумніваюсь – Трибунал буде. Буде відповідальність для усіх, хто розвʼязав цю злочинну війну проти України і свободи в Європі, - сказав він.

Нагадаємо, що "Німеччина свідомо не дає Україні танків, щоб не спровокувати війну між НАТО та росією" – Шольц.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Президент звільнив із посади голову Херсонської МВА Президент звільнив із посади голову Херсонської МВА
Роман Мрочко обіймав посаду з березня 2023 року
"Міністр тимчасовий, Могилянка — вічна!": завтра відбудеться акція з вимогою відставки Шкарлета "Міністр тимчасовий, Могилянка — вічна!": завтра відбудеться акція з вимогою відставки Шкарлета
Очільник МОН Сергій Шкарлет заявив, що міністерство не визнаватиме результати виборів президента Національного університету "Києво-Могилянська академія".
Помста від Green Grey: гурт виключили зі святкового концерту до Дня Незалежності України (відео) Помста від Green Grey: гурт виключили зі святкового концерту до Дня Незалежності України (відео)
Спершу російськомовний гурт запросили виступити на “Олімпійському” з нагоди Дня Незалежності й виконати російськомовну пісню, однак згодом їм повідомили, що концерт буде тільки з українськомовними піснями. Тому виконавці більше не вписувались у концепцію святкування і їх викреслили із списку.
Loading...
Load next