ЦРУ шукає росіян, які готові співпрацювати через невдоволення війни в Україні – WSJ

ЦРУ шукає росіян, які готові співпрацювати через невдоволення війни в Україні – WSJ

Глава ЦРУ використав свою першу особисту появу на публіці після того, як обійняв цю посаду минулого року, щоб надати інформацію потенційним агентам. Він заявив, що управління шукає невдоволених росіян для співпраці. Повідомляє The Wall Street Journal.

Девід Марлоу, заступник директора з операцій Центрального розвідувального управління, сказав академічній аудиторії, що вторгнення в Україну стало величезним провалом російського президента і відкриває можливості для західних спецслужб серед незадоволених росіян.

путін був у своєму найкращому моменті за день до вторгнення, коли у нього ще була можливість змушувати Україну, впливати на НАТО і демонструвати, що росія – сильна держава. Він змарнував все це, — сказав Марлоу.

Рідкісні публічні заяви Марлоу відбулися минулого тижня перед обраною аудиторією викладачів і співробітників університету. У понеділок Hayden Center оприлюднив відеозапис події, на якому містер Марлоу поєднав із заступником директора ЦРУ з аналізу Ліндою Вайсголд, чий підрозділ відповідає за виготовлення готових звітів розвідки та інформування президента Байдена та інших високопосадовців.

Ми шукаємо по всьому світу росіян, яким це так само огидно, як і нам. Тому що ми відкриті для співпраці, — додав він.

Нагадаємо, що на Євробаченні-2023 змінили правила голосування.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 19
 
Loading...
Load next