Символічна ялинка обов'язково буде - Кличко

Символічна ялинка обов'язково буде - Кличко

Цього року в столиці не передбачені великі святкування, але символічна ялинка обов'язково буде, і розміщення невеликих ялинок, для створення відповідного настрою, планується. Про це в інтерв’ю BBC розповів мер Києва Віталій Кличко.

Святкувань великих, звичайно, не буде. Але потрібен святковий настрій, зокрема і для великої кількості дітей, які перебувають у Києві. Символічні ялинки за небюджетні кошти будуть. Бізнес висловив бажання поставити ялинки в ключових районах нашого міста, і ми пішли назустріч, враховуючи те, що ми боремося і за те, аби був гарний настрій у дітей. Хлопці на передовій роблять все, щоб країна жила, щоб були маленькі позитивні емоції, попри складну ситуацію, – повідомив Кличко.

Щодо головної ялинки на Софіївській площі, то столичний мер зазначив, що вона буде. Проте, він закликав все ж таки відзначати свята вдома, у родинному колі.

Якщо можна її так назвати - "головною"... Але ми зараз не будемо робити, як раніше - "найвища" і "найкрасивіша". Символічна ялинка обов'язково буде. Я звертаюсь до кожного: святкувати ці свята треба в сімейному колі, вдома. Проте ялинки будуть знаходить в ключових місцях в районах нашого міста і на Софійській площі, – зазначив Кличко.

Нагадаємо, що США не виключають, що росія може застосувати хімічну зброю в Україні - Politico.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 745
 
Читайте також
"Радянські" інсталяції та "сцена на могилах": чергові казуси до Дня Незалежності (відео) "Радянські" інсталяції та "сцена на могилах": чергові казуси до Дня Незалежності (відео)
Обговорення щодо радянських інсталяцій у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні досі не вщухають. Люди обурені встановленням совкових пам’яток на такому історичному місці, вважаючи це геть недоречним. Та не лише цим запам’ятається підготовка до Дня Незалежності, черговий факап від організаторів – встановлення сцени на братських могилах на території Маріїнського парку. У обох інцидентах обвинувачують міську владу Києва.
Loading...
Load next