У Керчі скандал через блакитні та жовті кульки на ялинці у Керчі

У тимчасово окупованій росією Керчі виник скандал через новорічну ялинку на головній площі міста, яку прикрасили блакитними та жовтими кулями. Поєднання кольорів як на державному прапорі України, викликало неоднозначну реакцію у соціальних мережах. Повідомляє "Крим.Реалії".
За даними ЗМІ, деякі користувачі здивувалися, що головна новорічна ялинка Керчі нібито прикрашена «кольорами прапора сусідньої країни».
У керченських пабліках стверджують, що «за цим фактом почалися перевірки».
Російська окупаційна адміністрація Керчі публічно не коментує ситуацію, проте прикраси з ялинки вже знімають, зазначає видання.
Нагадаємо, що "росіяни готуються до вуличних боїв у Мелітополі", – мер.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Віталій Кличко анонсував, що новорічні свята у столиці пройдуть без масових зібрань, але ялинка стане частиною святкової атмосфери
Рекомендовані

Suzuki Brezza 2026 — це нове покоління бюджетного кросовера, яке поєднує економічність, сучасні технології та дизайн у стилі старшої Vitara.

Співак зізнався, що щодня прокидається з відчуттям, що, можливо, сьогодні війна в Україні закінчиться.

Дієтологи називають 13 продуктів і напоїв, які природно активують спалювання жиру: від зеленого чаю та ягід до спецій і кави. Вони підсилюють термогенез, знижують апетит і допомагають організму витрачати більше енергії навіть у стані спокою.
Loading...
Load next 
