Казахcтан передав Україні генератори для медзакладів

Казахський бізнес передав 41 генератор вартістю близько 500 тисяч доларів для медичних закладів України. Пишуть на Урядовому порталі.

41 генератор вартістю близько півмільйона доларів розподілені між закладами охорони здоровʼя. Зокрема, вони були передані в області, які перебувають під атаками російських агресорів — у Миколаївську, Дніпропетровську, Харківську та інші регіони, — йдеться у повідомленні.

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко зазначив, що в умовах відключень електроенергії Україна має бути готовою до будь-яких викликів, а тому продовжується забезпечення медичних закладів генераторами.

Нагадаємо, що ПЦУ та УГКЦ створять спільну робочу групу з реформування церковного календаря.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Степаненко отруївся сендвічами: футболіст збірної України пропустив матч з Казахстаном (відео) Степаненко отруївся сендвічами: футболіст збірної України пропустив матч з Казахстаном (відео)
Рахунок матчу між Україною та Казахстаном вже на другій хвилині зустрічі відкрив український гравець Роман Яремчук, однак матч закінчився нічиєю для обох команд із рахунком 2:2.
"Я ж не можу забити замість них": Петраков прокоментував невдалий матч збірної України (відео) "Я ж не можу забити замість них": Петраков прокоментував невдалий матч збірної України (відео)
Наступний матч у кваліфікації світової першості збірна України зіграє найближчої суботи, 4 вересня, на столичному НСК "Олімпійський" проти збірної Франції.
Втратила перемогу: матч між збірнами України та Казахстану закінчився внічию (відео) Втратила перемогу: матч між збірнами України та Казахстану закінчився внічию (відео)
Збірна України провела першу гру під керівництвом нового наставника та головного тренера Олександра Петракова. Рахунок із командою Казахстану на другій хвилині відкрив 25-річний львів'янин Роман Яремчук.