На півдні окупанти замінували площу в майже 900 тисяч гектар

На півдні окупанти замінували площу в майже 900 тисяч гектар

Російські загарбники замінували близько 680 тисяч га Херсонської та 200 тисяч га Миколаївської областей. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Росіяни активно мінують наші захоплені території. Загарбники встигли замінувати близько 680 тисяч гектарів на звільненій минулого року частині Херсонської області. Це лише за приблизними підрахунками. Ще 200 тисяч гектарів – заміновані ділянки Миколаївщини. Після звільнення наших земель, ми одразу починаємо їх очищення від вибухівки. Фахівці Сил оборони на таврійському напрямку щодня виходять на полювання за смертоносним спадком агресора. Вони щомиті ризикують життям, щоб знову зробити безпечними звільнені території України, – повідомив Тарнавський.

Нагадаємо, що "Зірка пригожина почала згасати" після невдалих спроб захопити Бахмут - ISW.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 65
 
Читайте також
Обережно міни: чи можна повертатись у звільнені міста? (відео) Обережно міни: чи можна повертатись у звільнені міста? (відео)
Зважаючи на невтішний досвід іноземних держав, очищення територій від боєприпасів може тривати навіть кілька десятиліть.
Loading...
Load next