Загибель тисяч не має значення: у CNN розповіли про тактику «вагнерівців» в Україні

Загибель тисяч не має значення: у CNN розповіли про тактику «вагнерівців» в Україні

Бойовики приватної військової компанії «Вагнер» стали «одноразовою піхотою» під час російського наступу на сході України. Пише телеканал CNN.

У звіті йдеться, що «вагнерівці» становлять велику загрозу у ближньому бою. 

Загибель тисяч солдатів «Вагнера» не має значення для російського суспільства. Штурмові групи без команди не відступають. Самовільний відхід групи або без поранень карається розстрілом на місці, – стверджується у доповіді.

Перехоплення телефонних розмов, здійснені українською розвідкою та передані CNN, також свідчать про нещадне ставлення до бойовиків на полі бою. В одній із розмов солдат розповідає, як хтось намагався здатися українцям: «Вагнерівці» зловили його і відрізали йому чортові яйця».

За даними розвідки, поранені бійці «Вагнера» часто по кілька годин залишаються на полі бою: 

Штурмовій піхоті не дозволяється самостійно виносити поранених з поля бою, оскільки їхнє основне завдання — продовжувати штурм до досягнення мети. Якщо штурм не вдався, відступ також дозволено лише вночі.

Попри таку байдужість до втрат, тактика «Вагнера» «єдино ефективна для погано підготовлених мобілізованих військ, що становлять більшість сухопутних сил росії».

У звіті також йдеться про те, що ПВК розгортає свої сили мобільними групами чисельністю близько дюжини або менше, використовуючи реактивні гранатомети (РПГ) та розвідку дронами в режимі реального часу.

Ще одним інструментом, що є у розпорядженні «вагнерівців», є обладнання зв'язку Motorola. Хоча компанія заявила CNN, що призупинила всі продажі до росії.

Засуджені, яких вербує «Вагнер», часто складають першу хвилю наступу та зазнають найважчих втрат – до 80% за даними українських офіційних осіб. За ними йдуть досвідченіші бійці з тепловізорами та приладами нічного бачення.

Якщо силам «Вагнера» вдається зайняти позицію, артилерійська підтримка дозволяє їм викопати окопи та закріпити свої досягнення, але ці окопи дуже вразливі для атак на відкритій місцевості. У розвідці зазначають, що між бойовиками та російськими військові часто відсутня координація.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 19
 
Читайте також
"Марафон, який ніхто не хоче бігти": забіг українських полярників (фото) "Марафон, який ніхто не хоче бігти": забіг українських полярників (фото)
Марафон засновано у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту
Уряд хоче ввести покарання за публічне заперечення війни з Росією Уряд хоче ввести покарання за публічне заперечення війни з Росією
За публічне заперечення збройної агресії РФ проти України, тимчасової окупації РФ територій України та спроби легалізувати анексію частини території України політичні діячі матимуть сплатити штраф від 17 до 34 тис. грн.
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.
Loading...
Load next