Прикордонники повідомили, скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну за сім місяців

Прикордонники повідомили, скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну за сім місяців
Україна запровадила візовий режим з рф з 1 липня 2022 року.

Від моменту впровадження Україною візового режиму з рф минуло вже сім місяців - за цей час візи для в'їзду в країну отримали лише 12 росіян. Про це повідомив представник Державної прикордонної служби Андрія Демченка в етері телемарафону.

Майже всі з цих 12 росіян перетнули кордон і в'їхали в Україну. Це були жінки, діти та люди похилого віку, які отримали візу і прямували до України з гуманітарних причин. Йдеться про возз'єднання із сім'ями чи до своїх близьких, - йдеться у заяві.

За інформацією прикордонників, на території рф відсутні українські дипломатичні представництва. Тому громадяни росії не можуть подаватися на отримання українських віз на своїй території.

Демченко зазначив, що наявність української візи не гарантує право перетину державного кордону України. Остаточне рішення ухвалюють прикордонники.

Нагадаємо, що затримки Заходу з надання озброєння обмежили можливості України проводити контрнаступ – ISW.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 55
 
Читайте також
На Сумщині прикордонники зводять нове загородження від Росії (відео) На Сумщині прикордонники зводять нове загородження від Росії (відео)
На Сумщині на кордоні з Росією, в першу чергу, будують протитранспортні загородження. Держприкордонслужба продовжує системну роботу з посилення інженерного облаштування.
Loading...
Load next