"Не залишиться навіть натяку": Андрющенко показав, що окупанти зробили з будинком, де вбили понад 150 людей (відео)

Російські окупанти в Маріуполі знищують багатоповерхівку, яка була "останнім могильником" міста, де навесні знайшли понад 150 загиблих містян. Повідомив радник міського голови Петро Андрющенко в Telegram.
Останній могильник Маріуполя. У підвалі цього будинку навесні було знайдено понад 150 загиблих маріупольців. Маріупольці відмовились робити ексгумацію, тому трупи з-під завалів було забрано лише у серпні 2022 року та поховано в братській могилі в Старому Криму. Усе. За пару днів не залишиться навіть натяку, не те що доказів, - написав він.
Нагадаємо, що 24 лютого "треба бути напоготові" - Гуменюк про можливість наступної масованої ракетної атаки рф.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Російські окупанти вивезли з тимчасово захопленого Маріуполя 119 старшокласників до Санкт-Петербурга для так званого “перевиховання” та нав’язування ідей “руського міра”

У Маріуполі окупанти використали проти військових та цивільних отруйну речовину невідомого походження.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next