65% європейців – за те, щоб Україна приєдналась до ЄС у найближчі роки

65% європейців – за те, щоб Україна приєдналась до ЄС у найближчі роки

Більшість європейців підтримують приєднання у найближчі роки України до Європейського Союзу. Про це свідчать результати опитування eupinions від фонду Бертельсманна, в якому взяли участь 13 тисяч учасників з семи країн ЄС.

В середньому вступ України в ЄС у найближчі роки підтримують 65% опитаних. Підтримка знизилась на 4 пункти в порівнянні з березнем 2022 року, але зросла на 2 пункти у порівнянні з вереснем того ж року.

Найбільш приязне ставлення до прийняття України в ЄС - у Польщі та в Іспанії, де за це виступають 81% і 80% опитаних відповідно.

У Німеччині лише 54% респондентів вважають, що Україна може стати членом ЄС у найближчі роки.

У решті опитаних країн підтримка вступу України перебуває між 60% і 70%.

Раніше колишній президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер застеріг від нереалістичних очікувань щодо швидкого вступу України до Європейського Союзу.

Нагадаємо, що "Вагнер" у найближчі тижні може залишитися без більшості зеків-найманців.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Теги: 
 120
 
Читайте також
Вступ України до ЄС: скільки українців підтримують ініціативу Вступ України до ЄС: скільки українців підтримують ініціативу
59% громадян України, які вважають своєю рідною мовою українську, і 28%, які вважають рідною російську мову, виступають за вступ країни до Європейського Союзу.
8 років після Майдану: день пам'яті Небесної Сотні 8 років після Майдану: день пам'яті Небесної Сотні
20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної сотні. Саме у цей день 2014 року під час Революції гідності на вулиці Інститутській у Києві від куль силовиків загинуло найбільше протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали Небесною сотнею.
Loading...
Load next