У Києві перейменували ще 16 вулиць

У Києві перейменували ще 16 вулиць

Київрада перейменувала ще 16 вулиць, провулків, проспектів та бульвар, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. Зокрема, серед них вулиці Льва Толстого, Марини Цвєтаєвої та проспект Юрія Гагаріна. Повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Процес дерусифікації в Києві триває. Київрада на сьогоднішньому засіданні перейменувала ще 16 вулиць, провулків, проспектів та бульвар, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим, - написав Кличко.

За його словами, зокрема, нові назви отримали:

  •  вулиця Льва Толстого - вулиця Гетьмана Павла Скоропадського
  •  площа Льва Толстого - площа Українських Героїв
  •  бульвар Перова - проспект Воскресенський
  •  проспект Визволителів - проспект Георгія Нарбута
  •  проспект Юрія Гагаріна - проспект Леоніда Каденюка
  •  вулиця Марини Цвєтаєвої - вулиця Олександри Екстер
  •  вулиця Суздальська - вулиця Олекси Гірника.

Загалом у столиці вже перейменували 288 міських об’єктів, - додав мер.

Нагадаємо, що тиск окупантів на українські позиції у Бахмуті пройшов свою кульмінацію – військовий аналітик.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Теги: 
 573
 
Читайте також
День працівників радіо, телебачення і зв'язку України святкуємо 16 листопада   День працівників радіо, телебачення і зв'язку України святкуємо 16 листопада  
Журналістика ― це і служба, і творчість, і вистава, і гра.
У Києві та інших містах відбувся марш за права тварин (відео) У Києві та інших містах відбувся марш за права тварин (відео)
Кілька тисяч учасників ходи зібралися у парку Шевченка та пройшли ходою до Верховної Ради. Черговим маршем вони намагаються привернути увагу суспільства до проблем захисту тварин.
Київський підприємець нецензурно висловився про Державну міграційну службу (відео 18+) Київський підприємець нецензурно висловився про Державну міграційну службу (відео 18+)
Чоловік є уродженцем Азербайджану, проте має українське громадянство. Він нецензурно лаявся стосовно Державної міграційної служби, яка надала іноземцям дозвіл на проживання та паспорти.
Loading...
Load next