У День Героїв у львівському ліцеї №46 відкрили погруддя воїна-співака Василя Сліпака

У День Героїв у львівському ліцеї №46 відкрили погруддя воїна-співака Василя Сліпака
У ліцеї №46 ім. В. Чорновола відкрили погруддя Василя Сліпака, а також стіну пам’яті на честь Івана Тимціва, Богдана Бродюка та Назарія Сподара

Той, хто боровся за волю України – у День Героїв у львівському ліцеї №46 ім. В’ячеслава Чорновола відкрили погруддя воїна-співака Василя Сліпака.

Талановитий співак, будучи солістом Паризької опери на початку російсько-української війни багато волонтерив, у 2015-му взяв до рук зброю та вирушив добровольцем на Донбас. Ціною власного життя рятував побратимів. Утім у 2016 році ворожа снайперська куля у Донецькій області забрала життя Героя з позивним «Міф».

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 101
 
Читайте також
Головні новини України за 7 червня Головні новини України за 7 червня
Коротко про головне. Ніколи не пізно знати правду. ПравдаТУТ NEWS
З 15 листопада учні повертаються до очного навчання: перелік міст та шкіл З 15 листопада учні повертаються до очного навчання: перелік міст та шкіл
Ще з 8 листопада в Україні почали усувати від роботи невакцинованих від коронавірусу співробітників навчальних закладів. Станом на 10 листопада відсторонили від роботи майже 10 тисяч працівників.
Стрільба з лука: на "Арені Львів" відбувається всеукраїнський турнір (відео) Стрільба з лука: на "Арені Львів" відбувається всеукраїнський турнір (відео)
У Львові триває всеукраїнський турнір зі стрільби з лука. Це перший старт лучників просто неба.
Loading...
Load next