Уряд спростив процедуру оформлення паспортних документів для громадян

Уряд спростив процедуру оформлення паспортних документів для громадян

Уряд ухвалив постанову, згідно з якою Державна міграційна служба і дипломатичні установи зможуть отримувати витяги з Держреєстру актів цивільного стану громадян, що значно спростить процедуру оформлення паспортних документів для громадян.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Відповідну постанову сьогодні схвалено на засіданні уряду. Напрацювання та супроводження цього документа здійснювалось у межах роботи Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з ТОТ через територію третіх країн в Україну, - ідеться у повідомленні.

Державна міграційна служба, її територіальні органи (підрозділи), закордонні дипломатичні установи матимуть безпосередній доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Ці органи отримуватимуть відомості про державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження у формі витягу з реєстру.

Прийнята новація дозволить швидше відновити паспортні документи.

Також це оптимізує роботу державних органів, адже істотно скоротиться час обробки запитів на отримання паспортів.

Нагадаємо, Росія, ймовірно, спричинила найбільшу техногенну катастрофу в Європі за десятиліття – Кулеба

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 16
 
Читайте також
Уряд затвердив мінімальні ціни на пластикові пакети Уряд затвердив мінімальні ціни на пластикові пакети
Кабінет міністрів встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети.
Статус національного надбання України отримали вісім унікальних наукових об'єктів Статус національного надбання України отримали вісім унікальних наукових об'єктів
Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.
В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки
З 16 квітня в Україні набули чинності закони щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки. Окрім цього зросли штрафи за хибний виклик рятувальників, поліції і швидкої допомоги.
Loading...
Load next