Греція допоможе у відбудові пам’яток Одеси

Греція допоможе у відбудові пам’яток Одеси

Грецький консул в Одесі Дімітріос Дохтсіс запропонував Одесі допомогу в реставрації пам’яток архітектури, що постраждали в результаті російських обстрілів.

Про це Дохтісі заявив на зустрічі з мером Одеси Геннадієм Трухановим, повідомили в Одеській міськраді.

Консул Греції підкреслив, що Афіни засуджують атаки по історичному центру Одеси, що перебуває під захистом ЮНЕСКО.

Греція візьме участь у відновленні постраждалих пам'яток архітектури. Особливо це стосується будинків з грецькою історією, а саме будинку Папудової та будинку Родоканакі, – заявив дипломат.

Одеський мер своєю чергою зауважив, що міністр закордонних справ Греції пан Нікос Дендіас двічі відвідувв Одесу з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Нагадаємо, Зеленський ветував закон про виділення коштів на завершення будівництва музею Голодомору

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ДБР ліквідувало наркотрафік з ЄС ДБР ліквідувало наркотрафік з ЄС
Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) спільно з прикордонниками провели успішну спецоперацію з ліквідації потужного каналу постачання кокаїну з Євросоюзу. Організатора схеми, який мав кримінальне минуле у США, затримали в Одесі
Loading...
Load next