В Україні запустили кампанію для підтримки дітей в укриттях

В Україні запустили кампанію для підтримки дітей в укриттях

Міністерство освіти та науки України разом з Фондом Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine, спрямовану на підтримку дітей під час повітряних тривог та створення комфортних умов для їхнього перебування в укриттях.

Про це повідомив міністр освіти та науки Оксен Лісовий.

Відомі люди та лідери думок з України та з-за кордону підбадьорюють дітей у відеозверненнях. Вони говорять слова підтримки, створюють вправи, завдання, ігри й челенджі. Усе те, що допоможе віднайти внутрішні сили та повернути відчуття стійкості під час повітряної тривоги, ‒ заявили у Міністерстві.

Першим до кампанії долучився Лісовий — він записав для дітей відео з укриття, про те, як залишатися сміливими та сильними, попри страх сигналу тривоги.

Як відомо, до програми також приєдналися торішні переможці «Євробачення» — гурт Kalush Orchestra, співачка Джамала, волонтер Сергій Притула, а також британці — актор Стівен Фрай і дитяча письменниця та телеведуча Нікола Девіс.

Нагадаємо, НАЗК виявило необгрунтовані активи у самбірського воєнкома на понад 4,4 млн грн

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік
Школи можуть продовжити навчальний рік у червні через карантин, однак адміністрації українських шкіл будуть самостійно вирішувати коли завершувати навчальний рік для учнів.
У МОН розповіли в яких умовах українські школярі завершатимуть навчальний рік У МОН розповіли в яких умовах українські школярі завершатимуть навчальний рік
Навчальний рік в українських школах повинен закінчитися не пізніше 1 липня. Зокрема підсумкове оцінювання школярів може проходити у дистанційному режимі.
Loading...
Load next