В Одеській області чоловік підірвав гранату в автомобілі: є поранений

Водій вантажного автомобіля підібрав на трасі чоловіка у військовій формі. Автостопник попросив підвезти його, а по дорозі почав вимагати у керманича та його пасажира гроші.
Про це повідомляє поліція Одеської області.
Відомо, що чоловік дістав гранату і висмикнув чеку, після чого стався вибух.
Унаслідок події тілесних ушкоджень зазнав пасажир водія. Зловмисник з місця події втік, ‒ заявили правоохоронці.
Для його затримання правоохоронці вводили спеціальну поліцейську операцію «Сирена». Зараз із затриманим працюють слідчі. Встановлюються повні обставини події.
Нагадаємо, Протест поляків: на кордоні утворилися 35-кілометрові черги
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

У житловому будинку в Житомирі стався вибух гранати — за попередніми даними, обійшлося без постраждалих

У місті Шахтарське Синельниківського району стався вибух гранати всередині легкового автомобіля. Внаслідок інциденту загинув 37-річний чоловік. Правоохоронці працюють на місці події та з’ясовують обставини трагедії
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 