ООН розширила підтримку програми шкільного харчування в Україні

ООН розширила підтримку програми шкільного харчування в Україні

Всесвітня продовольча програма ООН розширила підтримку реформи шкільного харчування в Україні. Відтепер гарячими обідами буде забезпечено понад 60 тис. учнів.

Про це повідомляє Міносвіти.

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) підписала договори з областями задля підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 тис. дітей у 420 школах у 11 областях України, - йдеться у заяві.

Торік програма поширювалася на 12 тис. дітей у 58 школах Київської області.

Упродовж 2023–2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у школах Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей, ‒ зазначили в МОН.

Там додали, що кошти, отримані в межах програми, школи спрямують на поліпшення якості харчування або зменшення вартості обідів, яку покривають батьки. Вищеперелічені області обрали з огляду на рівень продовольчої безпеки та кількість переселенців, які оселилися в цих громадах.

Багато дітей в Україні відновлюють очне навчання в регіонах, які постраждали від війни. Ми повністю віддані підтримці цих дітей, їхніх батьків та їхніх шкіл, фінансуючи щоденне харчування, щоб вони були здоровими та зосередженими, а тиск на бюджети їхніх сімей зменшився,  ‒ заявив директора ВПП ООН в Україні Метью Голлінгворта.

Нагадаємо, Запроваджувала освітні стандарти рф: СБУ затримала очільницю «канцелярії» одного із херсонських університетів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Переселенці можуть отримати грошову допомогу від ООН (відео) Переселенці можуть отримати грошову допомогу від ООН (відео)
Отримати допомогу можна подавши заявку до представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Процедура реєстрації доволі проста.
Loading...
Load next