Ніколи не користувалися Інтернетом 37% жителів Землі, - ООН

Ніколи не користувалися Інтернетом 37% жителів Землі, - ООН
2,9 мільярда людей все ще офлайн.

За оцінками, 37% населення світу – або 2,9 мільярда людей – досі ніколи не користувалися Інтернетом. Повідомляє Міжнародний союз електрозв'язку.

Нові дані спеціалізованої агенції ООН з інформаційних і комунікаційних технологій, також показують значне зростання використання Інтернету в усьому світі, приблизна кількість людей, які користувалися Інтернетом, зросла до 4,9 мільярдів у 2021 році з приблизно 4,1 мільярда у 2019 році.

Це хороша новина для глобального розвитку. Проте дані ITU підтверджують, що можливість підключення залишається глибоко неоднаковою.

З 2,9 мільярда, які все ще офлайн, приблизно 96 відсотків живуть у країнах, що розвиваються. І навіть серед 4,9 мільярда, які враховуються як «користувачі Інтернету», багато сотень мільйонів можуть лише рідко виходити в Інтернет через спільні пристрої або за допомогою швидкостей підключення, які помітно обмежують корисність їхнього з’єднання.

Не дивлячись на те, що майже дві третини населення світу перебувають у режимі онлайн, потрібно ще багато чого зробити, щоб підключити всіх до Інтернету.

 МСЕ працюватиме з усіма сторонами, щоб переконатися, що будівля блоки на місці, щоб підключити решту 2,9 мільярдів. Ми налаштовані гарантувати, що ніхто не залишиться позаду, — сказав Генеральний секретар МСЕ Хоулінь Чжао. 

Незвично різке зростання кількості людей в Інтернеті свідчить про те, що повсюдне блокування та закриття шкіл, у поєднанні з потребою людей у доступі до новин, державних послуг, оновлень здоров’я, електронної комерції та онлайн-банкінгу, сприяли «Збільшенню зв’язку з COVID-19», яке принесло, за оцінками, 782 мільйони додаткових людей онлайн з 2019 року, що на 17 відсотків більше.

Основні висновки звіту:

  • Цифровий гендерний розрив скорочується в усьому світі, але великі розриви залишаються в бідних країнах;
  •  У світі в середньому 62% чоловіків користуються Інтернетом у порівнянні з 57% жінок;
  •  Хоча цифровий гендерний розрив скорочується в усіх регіонах світу і був практично ліквідований у розвинутих країнах (89 % чоловіків і 88 % жінок онлайн), у найменш розвинених країнах зберігаються великі розриви (31 % чоловіків у порівнянні лише 19 % жінок) і в країнах, що не мають виходу до моря (38 % чоловіків у порівнянні з 27% жінок);
  •  Гендерний поділ залишається особливо вираженим в Африці (35% чоловіків проти 24% жінок) та арабських державах (68% чоловіків порівняно з 56% жінок).

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна одна із лідерів у світі з вимирання населення, - ООН Україна одна із лідерів у світі з вимирання населення, - ООН
Країні потрібна широкомасштабна та комплексна стратегія.
В Україні планують розширити перелік країн, де можна подорожувати з ID-карткою В Україні планують розширити перелік країн, де можна подорожувати з ID-карткою
Подорожі з ID-карткою по всьому Світу планує втілити міністерство.
"NFT": слово 2021 року за словником Collins "NFT": слово 2021 року за словником Collins
Collins тлумачний словник, який випускає видавництво Harper Collins назвав слово року.
Loading...
Load next