Українським біженцям у Німеччині змінять умови роботи

Українським біженцям у Німеччині змінять умови роботи

Федеральний міністр праці Німеччини Губертус Хайль хоче значно полегшити біженцям із України вихід на ринок праці. Він закликав бізнес наймати на роботу українських біженців, навіть якщо вони ще не вивчили німецьку мову.

Про це повідомляє видання Welt am Sonntag.

Німецька мова вивчається не лише на курсах, а й під час роботи, заявив міністр. 100 000 українців щойно закінчили інтеграційні мовні курси, ще 100 000 ось-ось це зроблять, – сказав він.

Також міністр робитиме все, щоб залучити біженців до ринку праці.

Німеччина прийняла два мільйони біженців, і компанії все ще шукають персонал. Те саме стосується 200 000 працездатних людей з інших країн походження. Центри зайнятості запрошуватимуть їх через більш короткі і регулярні проміжки часу, щоб надати їм найбільш адресні пропозиції про роботу і підтримати їх на шляху до працевлаштування, – сказав він.

Крім того, міністр зазначив, що не буде жорсткого режиму робочого часу для всіх компаній та співробітників, тобто не буде загального чотириденного тижня.

Зазначимо, українські біженці, які перебувають у Німеччині, після оплати всіх рахунків та компенсації всіх витрат можуть заощаджувати в середньому 494 євро (19,1 тис. грн) на місяць. 38% респондентів стверджують, що після оплати всіх видатків на проживання у Німеччині у них залишається більше 500 євро (19,4 тис. грн) на місяць. Про це йдеться у дослідженні "З Польщі до Німеччини. Нові тенденції міграції українських біженців", проведеному Міграційною платформою EWL та Центром східноєвропейських студій Варшавського університету на замовлення Канцелярії прем'єр-міністра Польщі.

Нагадаємо, Норвегія перехопила шість військових літаків рф на кордоні НАТО

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next