На Кіровоградщині після перевірки розірвали договір про закупівлю послуг на ₴1,5 мільйона

На Кіровоградщині після перевірки розірвали договір про закупівлю послуг на ₴1,5 мільйона

Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОВА розірвав договір про закупівлю послуг на 1,5 млн гривень після перевірки робочою групою "Прозорість та підзвітність".

Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у відеозверненні.

Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОВА майже чотири місяці тому уклав договір на розроблення регіонального плану управління відходами в області. Це мав бути важливий документ - фундамент впровадження комплексної системи управління відходами з поділом території регіону на кластери, розвитком логістики, інфраструктури, будівництвом сміттєпереробних заводів тощо. Ціна питання - півтора мільйона гривень. Робоча група проаналізувала перебіг виконання технічного завдання у межах затвердженого плану, і не отримавши від виконавця жодної позитивної відповіді, рекомендувала департаменту екології й природних ресурсів розірвати договір про закупівлю послуг... Отже, є додаткових півтора мільйона на оборону, - йдеться у повідомленні.

Як зазначив Райкович, також робоча група "Прозорість та підзвітність" рекомендувала повернутися до питання розроблення регіонального плану управління відходами після набрання чинності національного плану у новій редакції.

Нагадаємо, Росіяни намагаються приховати факт диверсії на нафтобазі у Воронежі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Щоб у 16 не було запізно": в Україні передумали закупляти книги з гендерними стереотипами "Щоб у 16 не було запізно": в Україні передумали закупляти книги з гендерними стереотипами
Міністерство культури вимагатиме зупинити закупівлю книжки "Щоб у 16 не було запізно" про гендерні стереотипи.
В Україні запрацюють нові камери автофіксації порушень ПДР В Україні запрацюють нові камери автофіксації порушень ПДР
За рік функціонування системи кількість зафіксованих подій з ознаками правопорушення знизилася майже в 10 разів.
Loading...
Load next