У Києві демонтували ще один пам'ятник

Бригада фахівців КП "Київблагоустрій" демонтували памʼятник героїчному екіпажу бронепоїзда "Таращанець".
Про це повідомляє Департамент територіального контролю Києва.
Пам'ятник був відкритий у 1974 та розташований в сквері між вулицями Заслонова та Ялтинською в Дарницькому районі столиці. Надалі монумент зберігатиметься в музеї-майстерні Зноби-Голембієвських.
Довідково: Пам'ятник мали демонтувати ще у 2016 році, однак він мав охоронний статус Мінкульту. Цей статус зняли на виконання закону про деколонізацію у 2023 році.
Нагадаємо, На Рівненщині затримали на хабарі лікаря
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Відновлювальні та протиаварійні роботи у костелі Святого Миколая почнуть через місяць. Наразі використовувати будівлю не можна – існують ризики.

У Міністерстві закордонних справ України "рішуче засуджують" київський марш який пройшов 28 квітня, на честь створення дивізії СС "Галичина".

Столичні поліцейські влаштували рейд та перевірили 533 заклади Києва.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next