Помер правлячий емір Кувейту

Помер правлячий емір Кувейту

Правлячий емір Кувейту 86-річний кронпринц Наваф Аль-Ахмад Аль-Джабер Аль-Сабах помер.

Про це повідомляє Associated Press із посиланням на державне телебачення Кувейту.

З великим сумом і скорботою, ми – кувейтський народ, арабські та ісламські нації та дружні народи світу – оплакуємо покійного його Високість еміра шейха Наваф Аль-Ахмад Аль-Джабер Аль-Сабаха, який відійшов сьогодні до свого Господа, – сказав міністр емірського двору шейх Мохаммед Абдулла Аль-Сабах.

Влада країни не оприлюднила причину смерті кронпринца, йдеться у матеріалі.

Однак наприкінці листопада Наваф Аль-Ахмад Аль-Джабер Аль-Сабах був терміново госпіталізований через неназвану хворобу. Раніше державні медіа повідомляли, що у березні 2021 року він їздив до США для проходження медичних оглядів.

Покійний кронпринц раніше обіймав посаду міністра внутрішніх справ і оборони Кувейту. Заступник правителя Кувейту та його зведений брат шейх Мішааль Аль-Ахмед Аль-Джабер Аль-Сабах, якому зараз 83 роки, вважається найстаршим у світі спадкоємним принцом. Після смерті брата він має стати правителем Кувейту.

Нагадаємо, За Трампа з Білого дому зникли секретні документи про втручання Росії у вибори - CNN

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Дітям "ковідну тисячу" даватимуть на позашкільну освіту Дітям "ковідну тисячу" даватимуть на позашкільну освіту
Дітям в Україні дозволять витрачати тисячу гривень від держави за вакцинацію проти коронавірусу на позашкільну освіту.
"Величезний удар для нас": батько вбитої українки Гатчінс заявив, що Болдвін частково винен у її смерті "Величезний удар для нас": батько вбитої українки Гатчінс заявив, що Болдвін частково винен у її смерті
Як з'ясувалось, Болдвін отримав зброю від помічника режисера.
"Справа Шеремета": суд продовжив нічний домашній арешт обвинуваченим Антоненку та Кузьменко "Справа Шеремета": суд продовжив нічний домашній арешт обвинуваченим Антоненку та Кузьменко
20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет.
Loading...
Load next