Отримувачів гуманітарної допомоги збільшилася майже вдвічі

Отримувачів гуманітарної допомоги збільшилася майже вдвічі

В Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги зареєструвалися 2 246 нових користувачів після запуску автоматизованої системи обліку.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики України.

За майже два тижні роботи автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги Єдиний реєстр отримувачів гуманітарної допомоги збільшився майже вдвічі, - йдеться в повідомленні.

За інформацію Мінсоцполітики, станом на 13 грудня 2023 року в Єдиному реєстрі отримувачів гумдопомоги зареєстровано 4 тисячі користувачів, з яких 2 246 доєдналися до нього з 1 грудня. З-поміж зареєстрованих – громадські організації, фонди, органи місцевої влади, бюджетні установи тощо. Реєстрація в Реєстрі – це обов’язкова умова для ввезення гуманітарної допомоги з-за кордону.

У міністерстві додали, що до 1 квітня 2024 року одержувачі гуманітарної допомоги можуть подавати митну декларацію як в електронній, так і в паперовій формі.

Крім того повідомляється, що наразі триває робота над удосконаленням законодавства, яке регулює питання ввезення та обліку гуманітарної допомоги. Вже створено постійний склад робочої групи, до якої увійшли представники Верховної Ради, центральних органів виконавчої влади. 18 із 33 учасників робочої групи – представники громадськості.

Нагадаємо, Отруєння дружини Буданова: ГУР запровадила додаткові заходи безпеки

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Гуманітарна допомога зі Швейцарії в Україну (відео) Гуманітарна допомога зі Швейцарії в Україну (відео)
Ульріх Екснер привіз до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру багато дороговартісних медматеріалів. Згодом допомоги має надійти ще більше.
Прийматиме допомогу з ЄС. На Закарпатті відкрився логістичний гуманітарний хаб Прийматиме допомогу з ЄС. На Закарпатті відкрився логістичний гуманітарний хаб
На базі заводу Єврокар на Закарпатті відкрився логістичний хаб, через який з ЄС до України доправлятимуть гуманітарні вантажі, у тому числі залізницею.
Loading...
Load next