У Житомирі відкрили Центр психосоціальної допомоги для дітей

У Житомирі відкрили Центр психосоціальної допомоги для дітей

У Житомирі відкрили Центр психосоціальної допомоги для дітей, які евакуювалися із небезпечних територій. 

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

У Центрі «СвіТи» хлопці та дівчата віком від 12 до 16 років зможуть отримати консультацію фахових психологів. Ініціатори відкриття Центру – благодійні фонди BGV Charity Fund та Kids of Ukraine.

Тут дітям допомагатимуть подолати наслідки психологічних травм війни за допомогою розвивальних та інтерактивних вправ, дискусій, ділових і рольових ігор, застосування арттерапевтичних і релаксаційних технік.

Окрім внутрішніх переселенців, Центр надаватиме допомогу тим дітям, батьки яких захищають Україну. А також тим, хто втратив когось із близьких через повномасштабне вторгнення рф.

Для участі у програмі батькам необхідно заповнити анкету. Після цього фахівці Центру зв’яжуться з родиною і розкажуть про подальші кроки.

Зазначається, що наразі на Житомирщині проживає 16,5 тисяч дітей, які евакуювалися із небезпечних територій.

Нагадаємо, Україна отримає новий пакет військової допомоги від Німеччини

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
З 15 листопада учні повертаються до очного навчання: перелік міст та шкіл З 15 листопада учні повертаються до очного навчання: перелік міст та шкіл
Ще з 8 листопада в Україні почали усувати від роботи невакцинованих від коронавірусу співробітників навчальних закладів. Станом на 10 листопада відсторонили від роботи майже 10 тисяч працівників.
Дмитро Гордон в гостях у Дмитра Гордона: "оригінальне" інтерв'ю скандального журналіста (відео) Дмитро Гордон в гостях у Дмитра Гордона: "оригінальне" інтерв'ю скандального журналіста (відео)
В українського журналіста Дмитра Гордона вийшло нове інтерв'ю в якому він заявив, що у нього "роздвоєння особистості". Цього разу Гордон поспілкувався з Дмитром Гордоном.
Loading...
Load next