Відставка Генерала Залужного: деталі звільненя Залізного Генерала

Відставка Генерала Залужного: деталі звільненя Залізного Генерала

Заперечення, обурення, компроміс та прийняття: відставка Валерія Залужного – стрес, який торкається кожного в країні. Свої думки та аналіз наслідків експерти різних рівнів будуть висловлювати ще тривалий час. Але вже зараз усі сходяться на тому факті, що гучні перестановки таки відбулися цивілізовано.
Ми зібрали для вас інформацію про хронологію подій, реакцію посадовців та союзників на відставку залізного генерала, а також найважливіше про колишнього та нового Головкомів ЗСУ
Про кадрові рішення всі дізналися з постів Зеленського та Залужного. І спершу вони здавалися лиш натяком.

Детальніше в сюжеті:


Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Російська ведуча Скабєєва прокоментувала нещодавню заяву командувача ЗСУ (відео) Російська ведуча Скабєєва прокоментувала нещодавню заяву командувача ЗСУ (відео)
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що не проти проїхатися танком по центру Москви, зокрема по Красній площі та найстарішій вулиці міста – Арбату.
"Це був тролінг": командувач ЗСУ прокоментував заяву про "проїхатися на танку по Арбату" (відео) "Це був тролінг": командувач ЗСУ прокоментував заяву про "проїхатися на танку по Арбату" (відео)
В одному з інтерв'ю Залужному поставили запитання від однієї з глядачок програми про те, чи хотів би головнокомандувач ЗСУ проїхатися танком на московській Красній площі на, що він відповів: "Напевно, так".
Loading...
Load next