На Миколаївщині вже відновили 22 мости, які були зруйновані ворожими обстрілами

На Миколаївщині вже відновили 22 мости, які були зруйновані  ворожими обстрілами

На Миколаївщині вже відновлено 22 мости, які були зруйновані ворожими обстрілами.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Нещодавно писав, що у нас в області відновлено 21 міст. Доповідаю - тепер вже 22. Це 12-метровий міст у Шевченківській громаді, який був відновлений 1-ю окремою бригадою імені князя Лева, - зазначив Кім.

Відомо, що раніше цей міст був доступний лише для легкового транспорту, а тепер і для вантажного. Тому і став повноцінним 22-м відновленим мостом. І найважливіше, що він значно спростить логістику для бізнесу.

Окрім того, за його словами, на Снігурівщині офіційно ввели в експлуатацію міст через Інгулецький магістральний канал довжиною 30 метрів. Його менш ніж за три місяці відновили військовослужбовці 36-ї Конотопської шляхо-відновлювальної бригади ДССТ.

Нагадаю, що у лютому також були завершені роботи з будівництва моста через річку Інгулець між населеними пунктами Снігурівської та Горохівської громад. Для цього були використані понтони з колишніх переправ Снігурівщини, які були підірвані окупантами у 2022 році. Це той бонусний міст, який раніше був лише пішохідний, а тепер став доступний і для транспорту, - зазначив очільник області.

Нагадаємо, Сили підтримки ЗСУ очолив генерал Олександр Яковець

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next