У Полтаві відкрився центр рекрутингу ЗСУ

У Полтаві відкрився центр рекрутингу ЗСУ

У Полтаві відкрився центр рекрутингу ЗСУ – четвертий в Україні за два місяці.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Наразі у центрі вже доступні сотні вакансій у військових частинах ОК "Схід", Національної гвардії України, ТРО. Серед них: оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики. Всі вони доступні як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить 20 тисяч гривень. Також виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби, – заявив уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Кожен охочий може отримати фахову консультацію, заповнити анкету та, за бажання, рекрутуватися до Збройних Сил за адресою: вулиця Соборна 45А. Отримати повну інформацію з питань, які цікавлять, можна завітавши у полтавський центр рекрутингу або за номером телефону +380 (66) 342-77-28. 

Кожен, хто прийде, буде оформлений саме в ту бригаду і на ту посаду по фаху, яку він забажає. Ми можемо контролювати це разом з представником Міноборони та Генштабом і надавати консультацію, підтримку кожному, хто виявить бажання долучитися до лав ЗСУ, – додав голова Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

Нагадаємо, Деякі угруповання військ у ЗСУ будуть переформатовані - Сирський

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next