У "Дії" можна подати декларацію, що дозволяє медичну практику на передовій

У "Дії" можна подати декларацію, що дозволяє медичну практику на передовій

Міністерство оборони України у взаємодії з Міністерством охорони здоровʼя та за підтримки Міністерства цифрової політики України впроваджує практику подання медичної декларації через єдиний портал державних послуг "Дія".

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За словами заступниці міністра оборони Наталії Калмикової, відтепер військові частини, військовослужбовці яких беруть участь у бойових діях чи здійснюють бойові завдання, можуть скористатися простим механізмом отримання дозволу на медичну практику.

Система працює, перші декларації вже подані через портал “Дія”. Це значно спрощує процес, який раніше вимагав збору великого пакета документів та очікування рішення від МОЗ, - заявила Калмикова.

Ця процедура тепер займає кілька хвилин, що дозволяє військовим частинам ефективно й оперативно отримувати необхідні дозволи для забезпечення медичної допомоги на передовій.

Подача електронних декларацій через портал "Дія" – це продовження державної політики на цифровізацію та усунення корупційних ризиків, адже виключає необхідність людського контакту з чиновниками. Окрім того, у разі зміни командира військової частини, декларація залишається чинною. Також акцентую на тому, що декларація буде діяти до кінця воєнного стану + 3 місяці після його припинення, – додала Калмикова.

Нагадаємо, У "Дію" можна буде подати інформацію про знищене майно до міжнародного Реєстру збитків

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У разі втрати паспорта можна скористатися цифровим у "Дії" й відновити документи у ЦНАПі У разі втрати паспорта можна скористатися цифровим у "Дії" й відновити документи у ЦНАПі
У "Дії" дали поради, що робити українцям, які під час евакуації через війну не взяли чи загубили паспорт.
Loading...
Load next